Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ЗУСТРІЧ ІЗ ПИСЬМЕННИЦЕЮ ГАЛИНОЮ КОЗАК

Дата: 29.11.2023 10:44
Кількість переглядів: 399

Фото без опису

       28 листопада у Жидачівській міській публічній бібліотеці відбулася зустріч наповнена творчістю, натхненням та історіями. У бібліотечній літературній вітальні ще одна цікава, творча, непересічна особистість – педагог, історик, львівська письменниця - Галина Козак, лауреат першої премії в номінації «Проза» міжнародного літературно - краєзнавчого конкурсу ім. Мирона Утриска із творчим доробком якої ми ще не знайомі. Авторка повістей «Таємниця», «Не заблукати в мережі», «Дорога терном заросла» та історичної повісті «Вигнанці».
Людина, яка пише про жінок і для жінок , її книги намагаються дати рецепти жіночого життя, рецепти цього крихітного щастя, яке потрібне жінці.
       Але пані Галина пише і про історію, саме про виселення західних українців у Сибір після Другої світової війни – повість «Вигнанці».
       Час невблаганно біжить… Мільйони біженців, внутрішньо переміщених осіб, тисячі вбитих, замордованих і полонених… Україна знову платить найвищу ціну за свою свободу і незалежність.
Епіграф до повісті "Хто не пам’ятає свого минулого – приречений пережити його знову"Джорджа Сантаяни говорить про актуальність і дотичність книги до нашого сьогодення.
Цікавим продовженням презентації книги «Вигнанці» стали вражаючі розповіді людей, сім’ї чи родини яких були виселені – В. Кузишина , М. Турченяк та Н. Коник. Кожна їх розповідь стала тою художньою ниткою до написання твору.
       Кожна презентація Галини Козак оповита щирістю, мудрістю,позитивом, оптимізмом та бажанням ділитися глибоким словом.
       По закінченні зустрічі бажаючі мали можливість придбати книги Галини Козак з автографом.
Такі зворушливі і теплі зустрічі творять культуру, бережуть історію та зближують людей, це своєрідна бібліотерапія у цей складний час сьогодення.
 
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень