КОЛЕКТИВ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ ВДЯЧНИЙ УСІМ, ХТО ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО ВИГОТОВЛЕННЯ ОКОПНИХ СВІЧОК ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

Дата: 27.11.2023 14:46

У Жидачівській міській публічній бібліотеці триває робота з виготовлення окопних свічок для наших захисників.
Війна триває й ми маємо робити все для того, щоб допомогти нашим воїнам у холодну пору.
Колектив бібліотеки вдячний усім, хто допомагає жестяними банками, воском, залишками свічок, ватними дисками, коштами.
"Це ваші гарячі донати будуть гріти наших Захисників.
Від кожного з вас наші хлопці отримають трішки тепла", - розповідають наші бібліотекарі.
Варто зазначити, що й бібліотечні працівники громади також зібрали власні кошти (2850 грн) на виготовлення окопних свічок. Долучилися до збору коштів працівники та батьки закладу дошкільної освіти "Дивосвіт" (1685 грн). Також небайдужі люди зібрали 18000 грн, хтось передав для цієї благородної справи 200 грн, чи 300, 500 і 1000 грн. Загалом вже зібрано майже 27 тисяч гривень.
Наші бібліотекарі розповідають, що вже отримали 9 ящиків (225 кг) парафіну для виготовлення окопних свічок.
Вони щиро вдячні всім за вклад у цю важливу справу, адже завдяки спільній праці та небайдужості багатьох людей, зможуть підтримати наших Захисників.