Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 23.11.2023 15:28
Кількість переглядів: 117

Фото без опису

         23 листопада під головуванням Жидачівського міського голови Володимира Левка відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради.
        Виконавчим комітетом розглянуто та прийнято рішення про встановлення вартості харчування учнів пільгових категорій закладів загальної середньої освіти Жидачівської міської ради та про встановлення вартості харчування дітей у закладах дошкільної освіти міської ради на 2024 рік. Прийнято також рішення про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, про взяття на квартирний облік внутрішньо переміщеної особи з числа учасників бойових дій.
        На засіданні виконавчого комітету розглянули та ухвалили рішення про прийняття  на обслуговування осіб, які отримують соціальні послуги в КУ "Центр надання соціальних послуг" Жидачівської міської ради та про внесення громадян до банку даних установи, а також розглянули ряд інших питань, які стосуються соціального захисту мешканців громади.
       Виконавчим комітетом  затверджено доопрацьований, із врахуванням зауважень та пропозицій, місцевий план  заходів на 2023-2024 роки з реалізації  Національної стратегії із створення безбар'єрного простору в Україні на період до 2030 року, який обговорювали на попередньому засіданні виконавчого комітету. Прийнято рішення про затвердження протоколів засідань аукціонної комісії для продажу об'єктів малої приватизації та рішення про встановлення обмежувальних дорожніх знаків по вул. Тернопільській в м. Жидачеві.  Також розглянуто питання, які стосуються використання комунального майна, про відведення земельних ділянок під громадське пасовище, про оформлення права власності на частку квартири та ряд інших питань.
      Рішення виконавчого комітету будуть оприлюднені  на офіційному сайті Жидачівської міської ради, у розділі "Нормативні акти", в терміни згідно вимог законодавства.

Фото без опису
            

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень