ВЕЧІР-РЕКВІЄМ ІЗ ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ В УКРАЇНІ "СВІЧКА ПЛАКАЛА В СКОРБОТІ"

Дата: 23.11.2023 09:09

У цьому році минає 90 років з часу однієї із найтрагічніших сторінок історії України - спланованого окупаційним більшовицьким московським режимом Голодомору, жертвами якого стали мільйони українців.
       Імперський російський режим, розв'язавши криваву війну, не відмовився й сьогодні від ідеї знищення української нації. Але українці вистояли тоді, переживши Голодомор. Визволимо від московської орди українську землю й сьогодні. Маємо знати правду й пам'ятати про трагічні сторінки нашої історії, щоб перемагати.
      Запрошуємо мешканців громади на вечір-реквієм із вшанування пам'яті жертв Голодомору в Україні "Свічка плакала в скорботі", який відбудеться 25 листопада, о 16:00., на літній сцені Жидачівського міського Будинку культури "Удеч".