ЖИДАЧІВСЬКА ГРОМАДА ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ ВІДЗНАЧИЛА ПАТРІОТИЧНИМ ЗАХОДОМ "УКРАЇНА - КРАЇНА НЕСКОРЕНИХ"

Дата: 21.11.2023 16:05

21 листопада в місті Жидачеві, біля Алеї Героїв, в рамках відзначення Дня Гідності та Свободи, відбувся патріотичний захід "УКРАЇНА - КРАЇНА НЕСКОРЕНИХ".
        Патріотичний захід розпочали спільним виконанням Гімну України. Біля Алеї Героїв стали на варті наші полеглі захисники, які віддали своє життя за нашу Свободу, линула зворушлива пісня про Героїв Небесної Сотні, які десять років тому стали на захист Гідності та Свободи українського народу.
        Пам'ять Героїв Небесної Сотні та загиблих захисників України вшанували хвилиною мовчання, поминальним Богослужінням та спільною Молитвою.
        Жидачівський міський голова Володимир Левко, представники духовенства, владних структур та громадськості взяли участь у церемонії покладання квітів та запалених лампадок до Алеї Героїв.
        Мистецькими колективами громади було представлено театралізоване дійство пам'яті Героїв Майдану та мужніх українських воїнів, яке символізувало нескореність України. Патріотичний захід "УКРАЇНА - КРАЇНА НЕСКОРЕНИХ" завершили музично-хореографічною композицією "Ой, у лузі червона калина...".
        Вічна пам'ять, шана і слава Героям!