A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ЗУСТРІЧ ІЗ АГРАРІЯМИ ГРОМАДИ

Дата: 17.11.2023 15:36
Кількість переглядів: 93

Фото без опису

        Сьогодні, 17 листопада, напередодні Дня працівників сільського господарства, який відзначають в Україні 19 листопада, в залі засідань Жидачівської міської ради відбулася зустріч із представниками фермерських господарств та агропідприємств громади. Завітав на зустріч і ветеран аграрного виробництва Євстахій Іваніцький, який здійснює свою виробничу діяльність у сусідній Ходорівській громаді.
        Жидачівський міський голова Володимир Левко спілкувався із аграріями, які поділилися своїми думками, баченням шляхів подальшого розвитку аграрної сфери громади та нашої країни загалом, яка проходить важкі випробування в умовах повномасштабної війни на українській землі.
        Представниці відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради Леся Шумельда та Світлана Сенюра інформували агровиробників громади про основні напрямки налагодженої взаємодії та про можливості подальшої їх участі в міжнародних, державних та обласних програмах підтримки розвитку аграрного виробництва.
        Відбувся невимушений діалог з обговорення актуальних питань сьогодення, який засвідчив про те, що аграрії громади й в цих непростих умовах знаходять шляхи та можливості, щоб працювати успішно, долаючи чимало проблем та викликів сьогодення. Усі зійшлися на думці, що сьогодні найважливішою є спільна робота з підтримки Збройних Сил України, щоб звільнити українську землю від російських загарбників. Аграрії громади вірять в те, що Україна має вагомий потенціал, щоб вже в найближчий період зайняти провідне місце за рівним розвитку аграрного виробництва серед країн ЄС та світу.
       Очільник громади подякував аграріям за їхню працю, яка є важливою основою забезпечення продовольчої безпеки країни в умовах війни та для подальшого стабільного соціально-економічного розвитку громади, привітав їх із професійним святом - Днем працівників сільського господарства.
       Грамотою Жидачівської міської ради відзначено керівника фермерського господарства "Стрий" Басараба Петра Миколайовича, - за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері сільського господарства, високий професіоналізм і з нагоди відзначення професійного  свята - Дня працівників сільського гогсподарства.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису
      

   

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень