БЛАГОДІЙНО-МИСТЕЦЬКИЙ ЗАХІД "ДЯКУЮ ТОБІ, ВОЇНЕ!"
Дата: 14.11.2023 09:07
Кількість переглядів: 98
12 листопада у Жидачівському міському Будинку культури "Удеч" відбувся благодійно-мистецький захід "Дякую тобі, Воїне!" з нагоди 50-річчя створення народного ансамблю "Молодість". Зібрані кошти передали сім"ї загиблого воїна Богдана Кубаша.
Організатори заходу дякують глядачам за теплі оплески та ЗСУ за можливість його проведення.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/0f057e7586ed4a2351bb161d574284a6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/2c30175494962ecd25f19ecb90fb769e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/ec60a707148ee5aa2c7195888b9a1051.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/c91ea70889b2e211b339637e907c9915.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/14bc8f7b4ffb012dbd2dc1c0aad1b12e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/77db6d1810b7382081c02ec16de5b61b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/8a37a08d989f0b575466b8102daba09b.jpg)