ОСВЯЧЕННЯ ПАМ'ЯТНИКА НА МОГИЛІ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 14.11.2023 08:32

12 листопада 2023 року в селі Вільхівці Жидачівської громади відбулося освячення памʼятника на могилі захисника України Володимира Мицана, який пішов добровольцем захищати рідну землю від російських загарбників і загинув 24 червня 2022 року поблизу населеного пункту Долина Донецької області.
Вшанувати памʼять загиблого Героя прийшли парафіяни зі священниками, родина, староста Вільховецького старостинського округу Зіновій Мажак, представники першого відділу Стрийського РТЦК та СП (м.Жидачів).
Володимир Мицан був справжнім патріотом України. Указом Президента України Nº498/2022 «Про відзначення державними нагородами України» від 15 липня 2022 року, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Володимира Мицана відзначено орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).
Вічна пам'ять, шана і слава Герою!
Слава Україні!