УСПІХ КОМАНДИ ОСВІТЯН ГРОМАДИ В ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ
Дата: 13.11.2023 09:45
Кількість переглядів: 84
9-12 листопада на базі «Карпати» (м. Сколе) відбувся обласний зліт туристів - педагогів Львівщини.
Жидачівську громаду представляли: Люсак А.В., Цяпко О.І., Свередюк С.М. та Воробець В.В. До програми змагань входили такі види: « Пішохідний туризм», «Велосипедний туризм», «Водний туризм»,«Спортивне орієнтування».
Кожний учасник мав можливість продемонструвати свої індивідуальні та командні якості. Бажання, витримка, наполегливість, командний дух - привели нашу команду до ІІ призового місця.
Незважаючи на погодні умови, команда отримала: досвід, незабутні емоції та спортивний гарт.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/62e227b7470af232e63b383104dd1256.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/5f280bca4bd7cc5be2fde64494a45df1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/afc0c4abeeea29eeb9f34459dc93852b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/0d4278f3b6a8ad5804d9b2e9a34139a3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/10ede02195277cc7edad132e3232b4bc.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/76ce5d5ca5dec577f4bdfd5a51328344.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/5dd5970624a1a3142e99299948ce5460.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/0ddce5f6d77318cc7180b694d4790245.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/ced80eccb3712dfe382d6ed0eefcdab3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/92fc4c1fb94a65215ab02c83cd4baf1c.jpg)