ЯСКРАВІ ПЕРЕМОГИ ЮНИХ ФУТБОЛІСТІВ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ДЮСШ
Дата: 13.11.2023 08:59
Кількість переглядів: 109
10-12 листопада у Львові проходив триденний турнір "RUH kids Cup" , у якому юні футболісти Жидачівської ДЮСШ вибороли I місце серед 12 команд Львівщини та інших регіонів України.
Завдяки командному духу, фізичній підготовці та підтримці вболівальників, наші юні футболісти впевнено пройшли в фінал, здобувши перемоги у восьми поєдинках турніру. У фіналі вихованці Жидачівської ДЮСШ перемогли своїх ровесників із Луцька.
Вітаємо юних футболістів Жидачівської ДЮСШ, їхнього тренера Йосипа Витака та помічника тренера Святослава Свередюка із цим здобутком й бажаємо нових перемог!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/e20c3c6e477cf57e02e20db3a49b071a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/b8c1767102b8355039cd92a8cd0f0117.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/866d53093ff799d8626175d08e578866.jpg)