ШАНОВНІ НАШІ ПОЛЬСЬКІ ДРУЗІ ТА ПАРТНЕРИ!

Дата: 10.11.2023 15:24

11 листопада польський народ відзначає своє найбільше національне свято – День Незалежності Польщі. 105 років тому, в день завершення Першої світової війни, польський народ здобув свою Незалежність.
            Щиро вітаю бургомістра Збігнєва Шаленєца та громаду міста Челядзь й всіх наших польських друзів і партнерів з Днем Незалежності Польщі! Ми шануємо наші доброзичливі відносини, які побудовані на міцних партнерських засадах, взаємній повазі та дієвій співпраці. Щиро радіємо здобуткам та успіхам польського народу, а також цінуємо Вашу підтримку.
           Вдячний за солідарність і підтримку Жидачівської громади і всього українського народу в сьогоднішній непростий для України час!
           Бажаю миру та процвітання нашим народам!

Жидачівський міський голова         Володимир ЛЕВКО