ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 09.11.2023 16:24

9 листопада під головуванням Жидачівського міського голови Володимира Левка відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради.
     На засіданні виконавчого комітету розглянули та схвалили 16 місцевих цільових програм, зокрема, Комплексну програму  соціального захисту та підтримки окремих категорій громадян Жидачівської міської територіальної громади на 2024-2026 роки, Програму соціальної підтримки Захисників та Захисниць України, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України Жидачівської міської територіальної громади на 2024-2026 роки, Програму харчування  учнів пільгових категорій закладів загальної середньої освіти Жидачівської міської ради на 2024 рік, Програму військово-патріотичного виховання молоді Жидачівської міської територіальної громади на 2024-2026 роки, Програму  підтримки молоді та розвитку молодіжної політики Жидачівської міської територіальної громади на 2024-2026 роки та ряд інших програм, які буде подано для розгляду та затвердження на сесійному засіданні міської ради. Також розглянули питання, які стосуються використання об'єктів комунальної власності та ряд інших питань.