ЗУСТРІНЕМО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 09.11.2023 10:51

10 листопада 2023 року, близько 12:00 год., жалобний кортеж із 26-річним загиблим захисником України Пильчаком Русланом Михайловичем, уродженцем села Любша Журавненської громади, який загинув 3 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новопрокопівка Запорізької області, рухатиметься через села Дем'янка-Наддністрянська, Заріччя, Іванівці Жидачівської громади. Біля мостового переходу через р. Стрий у місті Жидачеві жалобний кортеж буде  близько 12:15 год. й рухатиметься вул. М. Шашкевича (зупинка біля храму Воскресіння Господнього), вул. Кобзаревою, вул. Данила Галицького, вул. Січових Стрільців та через села громади: Загурщина, Бережниця, Млиниська, Смогів.
         Просимо віддати шану  воїну.
         Вічна пам'ять, шана і слава Герою!