ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 30-ї СЕСІЇ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 06.11.2023 10:50

16 листопада 2023 року об 11.00 год. у приміщенні малого залу засідань    Жидачівської міської ради відбудеться пленарне засідання 30-ї сесії Жидачівської міської ради VIIІ-го скликання 2020-2025 рр.

Порядок денний:

1. Про   реєстрацію  депутатами  Жидачівської  міської  ради VIII скликання  2020-2025 рр.  (доповідач –– секретар міської ради В. Янклевич)

2. Про  внесення  змін   до  рішення   Жидачівської міської ради «Про бюджет Жидачівської міської територіальної громади на 2023 рік» (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

3. Про  внесення  змін   до  рішення   Жидачівської міської ради від 18.05.2023р. №2016 (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

4. Про приватизацію об’єктів комунальної власності Жидачівської міської територіальної громади (доповідач –– начальник відділу комунального майна та житлово-комунального господарства В. Сомик)

5. Про затвердження статуту Жидачівського міського виробничого            управління комунального господарства в новій редакції (доповідач –– начальник відділу комунального майна та житлово-комунального господарства В. Сомик)

6.  Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності    Жидачівської міської територіальної громади (доповідач –– начальник відділу комунального майна та житлово-комунального господарства В. Сомик)

7. Про  затвердження  Порядку взаємодії структурних підрозділів, комунальних підприємств,  установ  та   організацій, старост  Жидачівської  міської  ради  з визнання спадщини відумерлою (доповідач –– в.о. начальника юридичного відділу А. Андрушків)

8. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в районі вулиць Стрийська, Шашкевича М. у м. Жидачеві (Кащій Т. М.) (доповідач – начальник відділу архітектури та містобудування – головний архітектор Л. Людкевич)

9. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в районі вулиці Шашкевича М. у м. Жидачеві (Козак Х. М.) (доповідач – начальник відділу архітектури та містобудування – головний архітектор Л. Людкевич)

10. Про надання матеріальних допомог (доповідач – завідувач сектором з питань соціального захисту І. Булат)

11. Про внесення змін до Програми  соціального захисту населення та        забезпечення препаратами інсуліну хворих  на   цукровий та нецукровий  діабет  Жидачівської   міської територіальної   громади  на  2021-2023 роки, затвердженої рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 №201 (доповідач – завідувач сектором з питань соціального захисту І. Булат)