ВИХОВАНЕЦЬ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ДЮСШ МАР'ЯН ФАРИНА - НАЙКРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ ФК "МЕТАЛІСТ 1925" У ЖОВТНІ

Дата: 06.11.2023 09:24

На офіційній сторінці ФК "Металіст 1925" у Instagram завершилось голосування від Vbet, яке визначило найкращого гравця клубу у жовтні.
     Серед усіх вболівальників, хто проголосував, більше всіх віддали свій голос за вихованця Жидачівської ДЮСШ, якого у вересні 2023 року запрошено до складу молодіжної збірної України,  захисника ФК "Металіст 1925" Мар'яна Фарину.
     В одному з попередніх матчів клубу із "Ворсклою" Мар'ян Фарина відзначився, забивши чудовий гол у ворота суперників.
    Зазначимо також, що в складі ФК "Металіст 1925" виступає ще один наш краянин, півзахисник Ростислав Русин, якого неодноразово визначали найкращим гравцем матчів клубу.
    Пишаємося здобутками наших спортсменів й бажаємо їм нових успіхів!