У ЖИДАЧЕВІ ПРОЩАЛИСЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ БОГДАНОМ КУБАШЕМ

Дата: 02.11.2023 17:18

Сьогодні, 2 листопада,  у Жидачеві прощалися із захисником України, 37-річним воїном Богданом Кубашем, який загинув 25 жовтня 2023 року  поблизу населеного пункту Роботине Запорізької області.
    Чин похорону захисника України відбувся в храмі Всіх Святих, звідки похоронна процесія вирушила вулицями міста, зупинялася поблизу закладу загальної середньої освіти №2, в якій навчався Богдан Кубаш, а також біля рідного дому воїна - на вул. Симоненка,16. Колона зупинилася й неподалік підприємства ТОВ "Монді", на якому Богдан Кубаш працював.
    Біля школи, в якій навчався захисник України, його зустрічав увесь її колектив.   Біля рідного дому воїна із татусем прощався син Юрій, якому тільки навесні 2024 року  випониться 2 рочки. А старша чарівна донечка Єлизавета трималася мужньо всі ці скорботні дні, була поряд із батьком.
    Вшанування пам'яті захисника України Богдана Кубаша завершили почесною сальвою та спільним виконанням Гімну України.
    Щирі співчуття рідним і близьким захисника України.
    Вічна пам'ять і шана Герою!