ЖИДАЧІВСЬКА ГРОМАДА ЗУСТРІЛА 37-РІЧНОГО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ БОГДАНА КУБАША

Дата: 01.11.2023 13:46

Сьогодні, 1 листопада, Жидачівська громада зустріла жалобний кортеж із загиблим 25 жовтня 2023 року поблизу населеного пункту Роботине Запорізької області 37-річним захисником України Богданом Кубашем. Колона рухалася через села Дем'янка-Наддністрянська, Заріччя та Іванівці, мешканці яких на колінах зустрічали воїна.
      Біля мостового переходу через р. Стрий  у м. Жидачеві жалобний кортеж зустрічали мешканці міста та колектив підприємства ТОВ "Монді Пекеджінг Бегс Юкрейн", на якому Богдан Кубаш був одним з кращих працівників. Воїна вийшли вшанувати сотні людей на вулиці міста та біля храму Воскресіння Господнього.
      Захисника України Богдана Кубаша зустріли біля храму Всіх Святих, де пам'ять полеглого воїна вшанували спільною Молитвою.
      Нагадаємо про те, що у храмі Всіх Святих (м. Жидачів, вул. М. Вербицького,2) 1 листопада, о 18:00 год., відбудеться парастас.
     Чин похорону воїна Богдана Кубаша відбудеться 2 листопада, о 13:00 год., у храмі Всіх Святих, звідки похоронна процесія вирушить вулицями міста Жидачева: І. Франка, М. Грушевського (зупинка біля закладу загальної середньої освіти №2, в якому навчався воїн), вул. Симоненка (зупинка біля дому, в якому проживав захисник України - вул. Симоненка,16), Княжий Брід, Данила Галицького, Тернопільською, Січових Стрільців (зупинка за кільцевою розв'язкою, неподалік підприємства ТОВ "Монді", на якому працював полеглий захисник України).
     Розпорядженням Жидачівського міського голови від 31.10.2023 року №58-О , на знак вшанування пам'яті загиблого воїна Богдана Кубаша, на території Жидачівської міської територіальної громади 1-2 листопада оголошено днями жалоби.
     Щирі співчуття рідним і близьким захисника України.
     Вічна пам'ять, шана і слава Герою!

.