У ЖИДАЧЕВІ ПРОЩАЛИСЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРОМ ІВАСЕНЬКОМ

Дата: 31.10.2023 15:59

Сьогодні, 31 листопада,  у Жидачеві прощалися із захисником України, 44-річним воїном Володимиром Івасеньком, який загинув 26 жовтня 2023 року на Луганщині. Воїн з березня 2022 року був у лавах Збройних Сил України. Брав участь у боях за рідну землю на півдні та сході нашої країни. Мужньо захищав Україну від російських загарбників.
       Чин похорону захисника України відбувся в храмі Всіх Святих, звідки похоронна процесія вирушила вулицями міста, зупинялася поблизу закладу загальної середньої освіти №1 імені Героя України Тараса Матвіїва, в якій навчався Володимир Івасенько, а також біля рідного дому воїна - на вул. Дерев'янка,23.
       Вшанування пам'яті захисника України завершили почесною сальвою та спільним виконанням Гімну України.
       Щирі співчуття рідним і близьким.
       Вічна пам'ять і шана Герою!