ЗУСТРІЛИ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Дата: 30.10.2023 15:23

30 жовтня Жидачівська громада зустріла 44-річного воїна із Жидачева Володимира Івасенька, який загинув 26 жовтня 2023 року на Луганщині та 32-річного воїна із Гніздичівської громади Романа Серембіцького, який загинув на Херсонщині 25 жовтня 2023 року.
       Сотні людей на колінах зустрічали полеглих захисників України у селах Дем'янка-Наддністрянська, Заріччя, Іванівці та в місті Жидачеві. Жалобний кортеж зупинився біля храму Воскресіння Господнього та храму Всіх Святих.
       Полеглий воїн із Гніздичівської громади Роман Серембіцький вулицями міста Жидачева вирушив до рідного дому, в Гніздичівську громаду.
       Воїна Володимира Івасенька, який став на захист України ще 15 березня 2022 року, зустріли біля храму Всіх Святих, де пам'ять полеглого воїна вшанували спільною Молитвою.
       Нагадаємо також, що 30 жовтня, о 18 год, у храмі Всіх Святих (м. Жидачів, вул. М. Вербицького,2) відбудеться парастас. Чин похорону захисника України Володимира Івасенька відбудеться в храмі Всіх Святих 31 жовтня, о 12 год.
       Щирі співчуття рідним і близьким полеглих захисників України.
       Вічна пам'ять, шана і слава Героям!