НА ТЕРИТОРІЇ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ 30-31 ЖОВТНЯ ОГОЛОШЕНО ДНЯМИ ЖАЛОБИ НА ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛОГО ВОЇНА ВОЛОДИМИРА ІВАСЕНЬКА

Дата: 30.10.2023 09:55

Розпорядженням Жидачівського міського голови від 27.10.2023 №56-О, на знак вшанування пам'яті загиблого 26 жовтня 2023 року на Луганщині 44-річного воїна, мешканця міста Жидачева Івасенька Володимира Григоровича, на території Жидачівської міської територіальної громади 30-31 жовтня 2023 року оголошено днями жалоби.
      Вшанування пам'яті воїна проходитиме у храмі Всіх Святих (м. Жидачів, вул. М. Вербицького,2), де 30 жовтня, о 18 год., відбудеться парастас.
      Чин поховання воїна Володимира Івасенька відбудеться 31 жовтня, о 12 год., в храмі Всіх Святих, звідки похоронна процесія вирушить вулицями міста Жидачева: М. Шашкевича, Дерев'янка (зупинка біля рідного дому воїна - вул. Дерев'янка,23), М. Грушевського, Фабричною, Січових Стрільців - до міського кладовища.
      Щирі співчуття рідним і близьким захисника України.
      Вічна пам'ять, шана і слава Герою!