Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ детального плану території для обслуговування та реконструкції нежитлових будівель с.Бережниця Стрийського району Львівської області за межами населеного пункту та Звіту про його стратегічну екологічну оцінку (СЕО).

Дата: 26.10.2023 09:26
Кількість переглядів: 182

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

детального плану території для обслуговування та реконструкції нежитлових будівель с.Бережниця Стрийського району Львівської області за межами населеного пункту та Звіту про його стратегічну екологічну оцінку (СЕО).

Фото без опису

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання  містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. № 211, з метою ознайомлення членів територіальної громади з проєктом детального плану території для обслуговування та реконструкції нежитлових будівель с.Бережниця Стрийського району Львівської області за межами населеного пункту (надалі – ДПТ), (ініціатор ФГ Богів М.М., Приватна агрофірма «Бережниця», Маслій Р.М., Мосій М.С.) та Звіту про його стратегічну екологічну оцінку (СЕО) Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.

Територія, на яку розробляється ДПТ розташована за межами села  Бережниця в східній її частині. На даний час проектована ділянка використовується для обслуговування нежитлових будівель. Згідно генерального плану с. Бережниця територія опрацювання знаходиться в зоні колишнього господарського двору.

В межі розроблення ДПТ потрапляє 33 земельні ділянки, які занесені до бази даних Державного земельного кадастру.

Перелік текстових матеріалів, пояснювальна записка :

Комплексна оцінка території: просторово-планувальна організація території, землеустрій та землекористування, природоохоронні та ландшафтно-рекреаційні території, обмеження у використанні земельних ділянок, забудова територій та господарська діяльність, обслуговування населення, транспортна мобільність та інфраструктура, інженерне забезпечення території, трубопровідний транспорт та телекомунікації, підготовка та благоустрій території.

Обгрунтування проектних рішень: просторово-планувальна організація території, природоохоронні та ландшафтно-рекреаційні території, обмеження у використанні земельних ділянок, функціональне зонування території детального планування, забудова територій та господарська діяльність, транспортна мобільність та інфраструктура, інженерне забезпечення території, трубопровідний транспорт та телекомунікації, інженерна підготовка та благоустрій території, землеустрій та землекористування.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку

Перелік графічних матеріалів із зазначенням масштабу:

- Схема розташування території ДПТ в системі планувальної структури населеного пункту (викопіювання з генплану с.Бережниця) М 1:5000;

- План сучасного використання території, Схема існуючих обмежень у використанні земель, М 1: 2000;

- Проектний план, Схема проектних обмежень у використанні земель, М 1:2000;

- План функціонального зонування території, М 1:2000;

- Схема транспортної мобільності та інфраструктури, М 1:2000;

- Схема інженерного забезпечення території, М 1:2000 ;

- Схема інженерної підготовки, благоустрою території та вертикального планування, М 1:2000

- План червоних ліній, М 1:2000 ;

- Креслення поперечних профілів вулиць М 1:2000;

Землевпорядна частина.

- План сучасного використання земель за формою власності із зазначенням категорій та виду цільового призначення з урахуванням наявних обмежень, обтяжень.

- План обмежень у використанні земель, відомості про які підлягають внесенню до Державного земельного кадастру на підставі розробленої містобудівної документації.

- План земельних ділянок, сформованих за результатами розроблення детального плану, відомості про які підлягають внесенню до Державного земельного кадастру.

- План земельних ділянок, право власності на які посвідчено до 2004 року та відомості про які не внесено до Державного земельного кадастру.

            Детальним планом території колишнього господарського двору передбачається поділ на 8 основних земельних ділянок: території агрофірми «Бережниця», ФГ Богів М.М., для обслуговування адміністративної будівлі гр..Маслій Р.М., для обслуговування майстерні гр.. Мосій М.С., ФГ Богів М.М., для обслуговування фермерського будинку гр.Богів М.М., територія ФГ, для обслуговування споруд елеваторів.

            Заїзд/виїзд на територію (з чотирьох наявних заїздів) пропонується здійснювати з вул.Шкільна. Ділянки користувачів виробничих комплексів в межах господарського двору розділені канавами та господарськими проїздами. Детальним планом пропонується розміщення автостоянок для тимчасового зберігання легкових автомобілів на 5 паркомісця біля об’єктів адмінобслуговування, ремонтних майстерень та вздовж вул. Дороженка.

            При формуванні нових територій (ділянок) виробничого призначення враховано охоронні зони від об’єктів інженерного забезпечення.

            Замовник ДПТ: Жидачівська міська рада.

Розробник ДПТ: ТзОВ «Карпати Арх-Проект».

Підстава розроблення детального плану території:  рішення Жидачівської міської ради від 23.06.2022 р. № 1555 «Про  надання  дозволу  на розроблення детального плану території   за межами населеного пункту с.Бережниця» .

Місце ознайомлення з детальним планом території: с.Бережниця, Бережницький старостинський округ та м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада,  відділ архітектури та містобудування, другий поверх (начальник відділу Людкевич Л.В.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 28.11.2023 року включно.

       Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проєкту ДПТ мають право:

  •  повнолітні дієздатні  фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;
  • юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

            Пропозиції подаються громадянами у письмовому та електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

            Пропозиції направляти на адресу:

  • 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада;

e-mail: zhidachiv-miskrada.gov.ua.

            Термін подачі пропозицій до  28.11. 2023 року включно.

          Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу архітектури та містобудування Людкевич Л.В. (розпорядження міського голови від 14.03.2023 р. № 18-АГ).

           Громадські слухання та розгляд пропозицій відбудуться 28.11. 2023 року о 15.00 год.  с.Бережниця в приміщенні Бережницького старостинського округу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень