НОВІ ПЕРЕМОГИ КОМАНДИ НАШИХ ЮНИХ ГУРТКІВЦІВ НА ЗМАГАННЯХ ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ
Дата: 24.10.2023 10:39
Кількість переглядів: 126
Завершився цьогорішній змагальний сезон в юних туристів-спортсменів. 19-22 жовтня вони брали участь у відкритому Кубку Львівщини з пішохідного туризму, який відбувся в околицях турбази ''Карпати'', що біля Сколе.
Команду Жидачівської громади представляли учасники гуртка ''Спортивний туризм'' ЛОЦКЕТУМ, що діє на базі Жидачівського ЗЗСО І-ІІІ ст. N1 ім. Героя України Тараса Матвіїва.
За підсумками змагань наша молодша команда, представлена учнями 5- 7 класів, вибороли 2 місце у особисто - командних змаганнях, 3 місце в командних змаганнях і в підсумку завоювала 2 загальнокомандне місце. Старша команда в була 3 по обох видах змагань і 3 в загальному заліку.
Вітаємо команду наших юних гуртківців та їхнього наставника Анатолія Люсака з новими перемогами!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/dc6ea638f15ec66ead899efca4a652b5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/bd04f9860e37a87b38d1e3f9cbb29ac2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/2ed14c9bcfda73c14ced01fd955c7ece.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/d7de02b9cc250dafc20e4db6e63df0c3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/76cef22f8aa609d3dc03f54486d4cfd7.jpg)