НОВІ ПЕРЕМОГИ КОМАНДИ НАШИХ ЮНИХ ГУРТКІВЦІВ НА ЗМАГАННЯХ ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ

Дата: 24.10.2023 10:39

Завершився цьогорішній змагальний сезон в юних туристів-спортсменів. 19-22 жовтня вони брали участь у відкритому Кубку Львівщини з пішохідного туризму, який відбувся в околицях турбази ''Карпати'', що біля Сколе.
       Команду  Жидачівської громади представляли учасники гуртка ''Спортивний туризм'' ЛОЦКЕТУМ, що діє на базі Жидачівського ЗЗСО І-ІІІ ст. N1 ім. Героя України Тараса Матвіїва.
       За підсумками змагань наша молодша команда, представлена учнями 5- 7 класів, вибороли 2 місце у особисто - командних змаганнях, 3 місце в командних змаганнях і в підсумку завоювала 2 загальнокомандне місце. Старша команда в була 3 по обох видах змагань і 3 в загальному заліку.
       Вітаємо команду наших юних гуртківців та їхнього наставника Анатолія Люсака з новими перемогами!