21 ЖОВТНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЦЕЛЮЛОЗНО-ПАПЕРОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Дата: 20.10.2023 15:07

Щорічно, у третю суботу жовтня, в Україні відзначають  День працівників целюлозно-паперової промисловості. На території Жидачівської громади працює кілька підприємств галузі. Це одне з найбільших підприємств - ПАТ "Жидачівський ЦПК", а також ТОВ "Монді Пекеджінг Бегс Юкрейн",  ТОВ "Інтер-Пак Україна", ТОВ "Галпак", ТОВ "ПК Сидор", виробнича діяльність яких є важливою основою соціально-економічного розвитку громади.
      З нагоди відзначення Дня працівників целюлозно-паперової промисловості України щиро вітаю керівників, інженерно-технічних працівників, усіх трудівників галузі. Бажаю миру, щастя, родинної злагоди, оптимізму та змін на краще в житті кожного з Вас!

Жидачівський міський голова                       Володимир ЛЕВКО