A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ПРО ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ

Дата: 18.10.2023 12:15
Кількість переглядів: 61

Фото без опису

      17 жовтня Жидачівський міський голова Володимир Левко провів нараду, на якій йшлося про виконання рішень сесії міської ради, які, зокрема, стосуються реалізації ряду програм та проєктів та їх фінансового забезпечення.
      Керівники структурних підрорзділів інформували про ситуацію з початком опалювального сезону, який у громаді розпочався 16 жовтня 2023 року. Тепло подано в усі  заклади дошкільної освіти громади, в школу мистецтв та МБК "Удеч", в міську лікарню та бібліотеку. Після завершення канікул тепло буде подано в усі заклади загальної середньої освіти та гімназії громади.
      На нараді також йшлося про проведення фінансування видатків до завершення 2023 року, про підходи та вимоги до формування цільових програм на 2024 рік. Обговорили питання формування проєкту бюджету громади на 2024 рік та пріоритетні напрямки роботи, які стосуються вирішення актуальних питань соціального захисту учасників бойових дій, забезпечення безбар'єрності та доступності установ громади, надання медичних послуг. За підсумками проведення наради  дано конкретні доручення щодо виконання поставлених завдань та визначено терміни їх виконання.
          
    
         


         
 
    
        

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень