НОВИЙ ПЛАНШЕТ ДЛЯ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЛЮДЯМ З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ

Дата: 18.10.2023 08:23

У Львівській ОВА керівникам ЦНАПів Львівщини вручили нові планшети. Їх використовуватимуть для надання адміністративних послуг людям з порушенням слуху. Новий планшет отримав також й Центр надання адміністративних послуг Жидачівської міської ради.
      Планшети для ЦНАПів передала  Програма розвитку ООН в Україні в межах проєкту "Посилення стійкості громад в регіонах", який реалізується за підтримки  уряду Великої Британії у партнерстві з Львівською обласною військовою адміністрацією в рамках ініціативи "Підвищення якості надання адміністративних послуг в територіальних громадах області".
      Планшети передано центрам надання адміністративних послуг територіальних громад Львівщини з метою забезпечення рівних можливостей кожній людині реалізовувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими шляхом інтегрування фізичної, інформаційної, цифрової, соціальної та іншої безбар'єрності.