УКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖКА, У СКЛАДІ ЯКОЇ Є Й ВИХОВАНЕЦЬ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ДЮСШ, ПЕРЕМОГЛА ЧИННИХ ЧЕМПІОНІВ ЄВРОПИ

Дата: 17.10.2023 09:53

Молодіжна збірна України (U-21), у складі якої віднедавна є й вихованець Жидачівської ДЮСШ Мар'ян Фарина, 16 жовтня у відборі до Євро-2025 на стадіоні у словацькому Кошіце ефектно вирвала перемогу з рахунком 3-2 в однолітків з Англії й одноосібно очолила турнірну таблицю!
Переможний гол забив нападник львівського «Руху» Ілля Квасниця. Весь матч відіграв його одноклубник Віталій Роман, - інформує Львівська Асоціація Футболу.
Іще один «рухівець» Роман Дідик та вихованець Жидачівської ДЮСШ Мар'ян Фарина залишалися на лаві запасних, але вони розділили радість цієї перемоги молодіжної збірної України на світлині, яку подають вітчизняні та світові ЗМІ.