ЮНІ ФУТБОЛІСТИ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ДЮСШ ЗДОБУЛИ ДВІ ПЕРЕНМОГИ НА ТУРНІРІ, ЯКИЙ ПРОХОДИТЬ У ПЕРЕДМІСТІ БАРСЕЛОНИ
Дата: 17.10.2023 08:54
Кількість переглядів: 143
Наші юні футболісти, вихованці Жидачівської ДЮСШ на турнірі, який проходить у передмісті Барселони, зіграли дві гри. У матчі з командою "Надія Нова" (Дніпро, Україна) наші юні футболісти здобули перемогу з рахунком 1-0, а в поєдинку з командою "JFV SV Gemunden" (Німеччина) перемогли ще більш переконливо - 4-0 .
Вітаємо юних футболістів Жидачівської ДЮСШ та їхніх наставників із перемогами й бажаємо нових успіхів!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/2616ae913d9013cd298778ca568e63b6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/c53f83f73475d2486c076998662495ee.jpg)