СОК "ПУЛЬС-АВАНГАРД" ВПЕВНЕНО ПЕРЕМІГ У ГОСТЯХ

Дата: 16.10.2023 09:13
Кількість переглядів: 97

Фото без опису

14-15 жовтня відбулися поєдинки 8-го туру фінального етапу першої ліги чемпіонату Львівщини з футболу. 14 жовтня СОК "Пульс-Авангард" (Жидачів) впевнено переміг у гостях ФК "Темп" (Гірське) з рахунком 0:5.
       Вже на 8-ій хвилині поєдинку рахунок відкрив Богдан Бойко, а на 31-ій відзначився Володимир Хомин. На 32-ій та 57-ій хвилинах матчу два голи забив Владислав Коваль. П'ятий гол на рахунку Володимира Машталіра, який на 67 хвилині замінив Володимира Хомина, а вже на 71-ій хвилині заставив наших суперників черговий раз виймати м'яч із сітки воріт.
       Після 8-го туру, із 11 очками, наші футболісти займають четверту сходику турнірної таблиці в боротьбі за медалі чемпіонату Львівщини. "Авангарду" залишилося зіграти ще два поєдинки на виїзді в Жовкві та в Новояворівську.
       Вітаємо наших футболістів та їхніх наставників із яскравою перемогою й бажаємо успіхів у боротьбі за медалі чемпіонату Львівщини!