ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Дата: 13.10.2023 11:08

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців",

Жидачівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Спеціаліст 1 категорії відділу економічного розвитку та інвестицій

Загальні вимоги до кандидата:

Громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра,  вільне володіння державною мовою.   Досвід роботи у фінансовій сфері.
 Навики роботи на персональному комп’ютері.
Про перелік необхідних документів для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади, умови оплати праці можна дізнатися в головного спеціаліста юридичного відділу Жидачівської міської ради, за адресою: м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, 3-й поверх, кабінет №314, тел. 0974366271)).
Документи приймаються протягом  30--ти календарних днів з моменту опублікування оголошення про конкурс в народному часописі "Новий час" та на сайті Жидачівської міської ради.

Жидачівська міська рада