ЗАСТРІЧ ІЗ РІДНИМИ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Дата: 10.10.2023 14:15

У Народному домі села Вільхівці Жидачівської громади 8 жовтня відбулася зустріч із рідними захисників України.
       Зібралися матері та представники родин наших Героїв. Словами глибокої вдячності та підтримки, сльозами болю, який не полишає материнські серця, була пронизана зустріч. Жодне слово не заспокоїть серце матері чи дружини, але розрада добрим словом, увага, турбота завжди необхідні.
       Зі сльозами на очах слухали розповіді про загиблих воїнів: Мицана Володимира, Шведа Володимира, Барилюка Ореста, а також про будні тих, хто зараз там - на передовій.
       Слова подяки прозвучали і від старости Вільховецького старостинського округу Зіновія Мажака. Організатори зустрічі вдячні Творчій Студії "МЯВ", Яринці та Василю Мицикам, за зворушливі пісні та побажання.
       На знак глибокої шани і поваги матерям, які виховали справжніх чоловіків, вручили квіти.
       Вічна пам'ять і наші Молитви усім загиблим.