РОЗГЛЯНУТО АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ТА ПОСТАВЛЕНО КОНКРЕТНІ ЗАВДАННЯ

Дата: 09.10.2023 16:52

9 жовтня Жидачівський міський голова Володимир Левко провів нараду, на якій йшлося про підготовку до чергового пленарного засідання сесії міської ради, яке відбудеться 12 жовтня.
          Міський голова також ознайомив учасників наради із змістом розпорядження начальника Львівської ОВА "Про обмеження непершочергових видатків місцевих бюджетів Львівської області в умовах воєнного стану" та поставив завдання його виконання. Дано конкретні доручення керівникам фінансового відділу, відділу освіти, відділу культури міської ради та іншим головним розпорядникам бюджетних коштів,  якими зобов'язано їх виконавців та визначено терміни здійснення аналізу видатків до кінця 2023 року, їх обгрунтування і потреби в фінансуванні, відповідно до згаданого розпорядження.
         Під час проведення наради також обговорили питання облаштування Пунктів Незламності та укриттів, готовності установ громади до роботи в зимовий період та ряд інших питань.