ЗАВЕРШЕНО РОБОТУ НАД НАПИСАННЯМ КНИГИ ПРО ІСТОРІЮ СЕЛА МЛИНИСЬКА

Дата: 06.10.2023 11:54

За інформацією Жидачівської міської публічної бібліотеки та дослідника історії рідного краю Василя Лаби, днями завершено роботу над написанням книги про історію села Млиниська Жидачівської громади.
     "Нарешті вчора завершилася важка і довга робота над написанням історії села Млиниська. Книжка обсягом 248 стор. передана до виконання поліграфістам. Це подаю з особливим настроєм, бо перед тим був Всесвітній день бібліотек, а дослідження я робив разом з бібліотекаркою села Оксаною Андрусишин. Хоч часто пускаю шпички в бік загальної аморфної маси бібліотекарів, у тій масі є багато здорових сил, співпраця з якими дає гарні результати для деяких громад. Вся проблема в тому, як виявити ті самородки і залучити до праці. Над тим і працюю", - розповів автор книги Василь Лаба.