ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 05.10.2023 16:35

5 жовтня під головуванням Жидачівського міського голови Володимира Левка відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради.
     На засіданні виконавчого комітету заслухали звіт про виконання бюджету громади за 9 місяців 2023 року. Прийнято рішення про створення місцевого матеріального резерву Жидачівської міської територіальної громади для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та рішення про виділення коштів з резервного фонду бюджету громади на створення місцевого матеріального резерву.
     Розглянуто також питання, які стосуються соціального захисту мешканців громади, захисту законних прав та інтересів дітей, використання комунальнгого майна, містобудівні та фінансові питання, а також ряд інших питань.