У ЖИДАЧІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ РОЗПОЧАЛИ ІЗ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ХВИЛИНИ ПАМ'ЯТІ

Дата: 01.10.2023 13:09

У Жидачівській громаді відзначення Дня захисників і захисниць України розпочали із загальнонаціональної хвилини пам'яті.
         1 жовтня, о 9 год., Україна завмерла у загальнонаціональній хвилині мовчання у пам'ять про усіх полеглих наших захисників та захисниць. У місті Жидачеві, на площі Свободи, представники Жидачівської міської ради хвилиною мовчання вшанували пам'ять про українських воїнів, які віддали своє життя за нашу Свободу. Вшанування пам'яті наших Героїв завершили спільним виконанням Гімну України. До загальнонаціональної хвилини пам'яті долучилися й мешканці сіл Жидачівської громади.
         Жидачівський міський голова Володимир Левко, представники міської ради та старости старостинських округів громади вклонилися могилам наших полеглих Героїв.