ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 29-ї СЕСІЇ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 29.09.2023 15:03

12 жовтня 2023 року об 11.00 год. у приміщенні малого залу засідань    Жидачівської міської ради відбудеться пленарне засідання 29-ї сесії Жидачівської міської ради VIIІ-го скликання 2020-2025 рр.

Порядок денний:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Жидачівської   міської   територіальної   громади за 9 місяців 2023 року  (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

2. Про  внесення  змін   до  рішення   Жидачівської міської ради «Про бюджет Жидачівської міської територіальної громади на 2023 рік» (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

3. Про затвердження Статуту Жидачівської міської   територіальної  громади  (доповідач –– секретар міської ради В. Янклевич)

4. Про затвердження Статуту   КНП  «Жидачівський  центр первинної      медико-санітарної  допомоги»  Жидачівської  міської ради Львівської області в новій редакції (доповідач –– директор КНП  «Жидачівський  центр первинної      медико-санітарної  допомоги» Г. Цанцала)

5. Про внесення змін до розподільчого акту (балансу) комунального      некомерційного підприємства  «Жидачівська міська лікарня» Жидачівської міської ради Львівської області (доповідач –– директор КНП  «Жидачівська міська лікарня Л. Яремцьо)

6. Про  затвердження  проекту  детального  плану території в м.Жидачеві вул. Шашкевича М., 33 (Тижбір О. Я.) (доповідач – начальник відділу архітектури та містобудування – головний архітектор Л. Людкевич)

7. Про прийняття в комунальну власність Жидачівської міської територіальної громади майна, отриманого в рамках проекту «ГОВЕРЛА» (доповідач –– начальник відділу економічного  розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

8. Земельні питання (доповідач – начальник відділу земельних ресурсів Г. Федорів)