A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

Робоча зустріч з представниками громади щодо застосування методології дослідження у сфері соціальних послуг Жидачівської громади

Дата: 14.09.2023 15:39
Кількість переглядів: 148

Фото без опису


        13 вересня 2023 року у Жидачівській міській раді, в рамках впровадження проєкту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»  відбулась зустріч Громадської організації «Фундація «Простір» з представниками громади щодо застосування методології дослідження у сфері соціальних послуг.
     Захід був проведений з метою співпраці між експертами проєкту та представниками Жидачівської громади. Учасниками зустрічі були представники органів влади, керівники та співробітники закладів об’єктів соціальної роботи, а також представники громадських організацій.
        Модератором заходу був Сергій Митрохін, координатор дослідження. Він розповів про основні аспекти проєкту та наголосив на важливості його впровадження для покращення якості соціальних послуг у громаді.
        Також всі учасники обговорили створення робочої групи для взаємодії та координації процесу дослідження та розглянули питання створення соціального паспорта громади, а також впровадження безбар’єрності у соціальних об’єктах громади.
        Зустріч охопила обговорення методів та форм роботи, а також надання практичних навичок для проведення дослідження. Учасники події висловили великий інтерес і готовність до співпраці у вдосконаленні системи соціальних послуг. Подія стала важливим кроком у покращенні якості життя мешканців та розвитку соціальної сфери у нашій громаді.
        Разом з проведенням зустрічі, технічною командою проєкту було проведено дослідження об’єктів соціальної роботи в громаді для визначення шляхів покращення їх доступності та оснащення їх елементами доступності.
        Цей захід став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА»

Фото без опису

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень