A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА про результати громадського обговорення проєкту ДПТ для реконструкції індивідуального житлового будинку з вбудованими приміщеннями ветеринарної амбулаторії на вул. Шашкевича М., 33 в м. Жидачеві

Дата: 13.09.2023 15:04
Кількість переглядів: 131

        ЖИДАЧІВСЬКОМУ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

Володимиру ЛЕВКУ

 

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА

про результати громадського обговорення

проєкту детального плану  території для реконструкції індивідуального житлового будинку з вбудованими приміщеннями ветеринарної амбулаторії на вул. Шашкевича М.,33в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області (ДПТ)

 

Відповідно до статтей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. № 211, на виконання розпорядження міського голови від 14.03.2023 р. №18-АГ «Про призначення особи, яка забезпечує у Жидачівській міській раді роботу з розгляду пропозицій громадськості під час розроблення містобудівної документації – генеральних планів, детальних планів територій на території Жидачівської міської територіальної громади у 2023 році» доводжу до Вашого відома інформацію про результати громадського обговорення до детального плану території для реконструкції індивідуального житлового будинку з вбудованими приміщеннями ветеринарної амбулаторії на вул. Шашкевича М.,33в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області (ДПТ).

Територія, на яку розробляється ДПТ знаходиться в західній частині м.Жидачева на вул.Шашкевича М., 33 в межах населеного пункту в кварталі житлової та громадської забудови.

В межах проектованої території передбачається реконструкція індивідуального житлового будинку з розміщенням вбудованих приміщень ветеринарної амбулаторії без стаціонару, а також необхідний комплекс заходів щодо благоустрою.

            Замовник ДПТ: Жидачівська міська рада.

Розробник ДПТ: ПП «Центр ринкових досліджень»

Підстава розроблення детального плану території:  рішення Жидачівської міської ради від 27.04.2023 р. № 1869 «Про  надання  дозволу  на розроблення детального плану території   у місті Жидачеві на вул. Шашкевича М.,33» .

            Повідомлення про оприлюднення і початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації: детального плану території для реконструкції індивідуального житлового будинку з вбудованими приміщеннями ветеринарної амбулаторії на вул. Шашкевича М.,33в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області розміщене на офіційному сайті Жидачівської міської ради 09.08.2023, 04.09.2023р.,  та в часописі «Новий час» № 32 від 10.08.2023р. (копії підтверджуючих документів додаються).

            Зауважень та пропозицій до проєкту Детального плану території після виходу оголошень у встановлений термін до засідання комісії не поступало. Заяв та скарг від громадян протягом громадського обговорення  не надходило.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів вважаються такими, що відбулися.

Враховуючи вищенаведене, станом на 11.09.2023р. включно ( закінчення терміну подачі пропозицій і зауважень, про що вказано в повідомленні про оприлюднення проекту ДПТ ) пропозиції та зауваження від громадськості до проекту ДПТ у Жидачівську міську раду не надходили.

За відсутності письмових зауважень і пропозицій громадськості протягом зазначеного терміну пропоную розглянути проєкт детального плану території для реконструкції індивідуального житлового будинку з вбудованими приміщеннями ветеринарної амбулаторії на вул. Шашкевича М.,33в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області на засіданні виконавчого комітету міської ради, а після погодження подати на затвердження  Жидачівській міській раді.

 

 

Особа, яка забезпечує в Жидачівській міській раді

роботу з розгляду пропозицій громадськості

під час розроблення проекту ДПТ, начальник відділу

архітектури та містобудування                                                                          Л.В.Людкевич

 

 

11 вересня  2023 року


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень