УСПІХИ НАШИХ ЮНИХ СПОРТСМЕНІВ-ТУРИСТІВ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

Дата: 12.09.2023 14:52

5-9 вересня в околицях туристичної бази "Карпати", що  біля Сколе, відбувся Чемпіонат України зі спортивного туризму серед юнаків (пішохідний туризм), в якому взяли участь 16 команд, що представляли різні регіони нашої країни.
   У складі збірної команди Львівської області, як інформує наставник наших юних гуртківців Анатолій Люсак, виступали й спортсмени-туристи Жидачівського закладу загальної середньої освіти №1 імені Героя України Тараса Матвіїва - Остап Йонка, Богдан Купець, Моніка Зборовська.
    Учасники  Чемпіонату України змагалися на складних етапах ІV класу складності з гірським рельєфом, які вимагали при проходженні командної взаємодії, самонаведення і зняття перильних шнурів, доброї фізичної і технічної підготовки.
     У загальному заліку  команда Львівщини зайняла 8 місце (найкращий результат за останні роки).  В особистих змаганнях наш Богдан Купець показав найкращий чистий  час подолання дистанції серед юнаків, а з врахуванням штрафних балів, зайняв почесне  ІІІ місце, нагороджений  дипломом і медаллю та виконав норматив І- го дорослого розряду.
    Вітаємо наших юних спортсменів-туристів  із успішним виступом на Чемпіонаті України зі спортивного туризму й бажаємо нових здобутків!