У ЖИДАЧЕВІ ВІДКРИЛИ ОНОВЛЕНИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Дата: 07.09.2023 16:25

7 вересня, після успішного завершення  реалізації проєкту  з капітального ремонту, відбулося урочисте відкриття оновленого Центру надання адміністративних послуг Жидачівської міської ради. Урочистості розпочали спільним виконанням Гімну України.
     Відкриття цього Центру - результат співпраці Жидачівської міської ради  та Львівської обласної військової адміністрації. Відтепер мешканці громади зможуть отримувати послуги в нових якісних умовах.
     У церемонії відриття оновленого Центру надання адміністративних послуг взяли участь: Жидачівський міський голова Володимир Левко, народний депутат України Андрій Кіт, заступник голови Львівської обласної військової адміністрації з питань цифроворго розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександр Кулепін, голова Стрийської районної військової адміністрації Богдан Янко та начальник управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА Максим Столярчук. Нашим гостям було надано почесне право перерізати стрічку й урочисто відкрити Центр надання адміністративних послуг.
         Жидачівський міський голова Володимир Левко подякував усім за розуміння та підтримку в реалізації цього важливого проєкту, нашим будівельникам - представникам ПП "Карпатмонтаж" за якісне виконання робіт й усім, хто доклав чималих зусиль, аби сьогодні мешканці Жидачівської громади змогли отримати зразковий та інноваційний ЦНАП із комфортними умовами для надання якісних адміністративних послуг.
        Було висловлено слова подяки нашим воїнам-захисникам, всім тим, хто ціною свого здоров'я та життя боронить нашу країну, твердо тримає позиції та відбиває напади ворога, щоб ми могли жити в затишних оселях, отримувати професійні послуги та працювати на розвиток держави.
     Пам'ять Героїв, котрі загинули у війні проти росії, віддали своє життя за Україну, всі присутні вшанували хвилиною мовчання.
 Представники духовенства освятили приміщення Центру надання адміністративних послуг, у якому створено всі умови доступності.
 Більш детальну інформацію про реалізацію проєкту та послуги, які надаватимуться в оновленому Центрі надання адміністративних послуг, подамо згодом.