ЖИДАЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВРУЧИВ НАГОРОДИ УЧАСНИКАМ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЛЬТИПРЕДМЕТНОГО ТЕСТУВАННЯ У 2023 РОЦІ

Дата: 31.08.2023 11:04

Жидачівський міський голова Володимир Левко видав розпорядження "Про нагородження учасників освітнього процесу за результатами національного мультипредметного тестування у 2023 році".
      30 серпня в актовій залі Жидачівського закладу загальної середньої освіти №2 відбулася традиційна серпнева конференція освітян Жидачівської громади, в якій взяв участь міський голова, випускники шкіл, які показали високі результати за підсумками національного мультипредметного тестування у 2023 році, а також їхні батьки.
     Жидачівський міський голова Володимир Левко спілкувався із освітянами, побажав їм успішного нового навчального року та вручив нагороди учасникам освітнього процесу за результатами національного мультипредметного тестування у 2023 році.
     Грамотою та грошовою винагородою в розмірі 6000 грн відзначено  Сидорака Владислава Богдановича - випускника Жидачівського закладу загальної середньої освіти №1 імені Героя України Тараса Матвіїва, який за результатами національного мультипредметного тестування отримав 400 балів (200 балів з математики та 200 балів з англійської мови).
    Грамотою та грошовою винагородою в розмірі 3000 грн відзначено Гомель Анастасію Андріївну - випускницю Жидачівського закладу загальної середньої освіти №3 ім. О. Партицького,  яка за результатами національного мультипредметного тестування отримали 200 балів з англійської мови.
   Грамотами та грошовими винагородами в розмірі 1500 грн також відзначено вчителів, які навчали вищевказаних випускників: Денис Аллу Василівну, вчительку англійської мови Жидачівського закладу загальної середньої освіти №3 ім. О. Партицького, Дороша Ігоря Михайловича, вчителя математики Жидачівського закладу загальної середньої освіти №1 імені героя України Тараса Матвіїва, Корчан Галину Романівну, вчительку англійської мови Жидачівського закладу загальної середньої освіти №1 імені Героя України Тараса Матвіїва.