Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

СЕСІЯ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 31.08.2023 09:31
Кількість переглядів: 73

Фото без опису

        30 серпня під головуванням Жидачівського міського голови Володимира Левка відбулося пленарне засідання 28-ї сесії Жидачівської міської ради.
        Депутати внесли зміни до рішення міської ради «Про бюджет Жидачівської міської територіальної громади на 2023 рік». Рішенням сесії з цього питання, за рахунок перевиконання дохідної частини загального фонду бюджету громади, станом на 01.07.2023,  передбачено збільшення дохідної та видаткової частини бюджету громади на 1млн 186 тис. грн. Також, за рахунок зменшення   бюджетних видатків, зокрема, на зарплату працівникам апарату міської ради - на 800 тис. грн, видатків на здійснення заходів з енергоефективності (утеплення фасаду міської публічної бібліотеки) - 700 тис. грн та ряду інших видатків, додаткові  видатки буде скеровано, зокрема, на створення  умов та забезпечення доступу учасників бойових дій з інвалідністю до 1-го відділу Стрийського районного територіального центтру комплектування та соціальної підтримки у м. Жидачеві (створення пандусу) - 700 тис. грн, на капітальний ремонт укриття, водовідведення, вентиляції, опалення укриття Жидачівського закладу загальної середньої освіти №3 ім. О. Партицького - 378 тис. грн. Додаткові кошти також виділено на реалізацію Програми підтримки Збройним Силам України, на придбання спеціальної дорожньої техніки для Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства, на реалізацію Програми забезпечення пожежної безпеки на території Жидачівської громади.
     За підсумками проведення громадського обговорення (у формі вивчення громадської думки шляхом опитування жителів Вільховецького старостинського округу) депутати міської ради затвердили Зіновія Миколайовича Мажака старостою  Вільховецького старостинського округу Жидачівської міської територіальної громади, який прийняв присягу посадової особи органів місцевого самоврядування. Жидачівський міський голова Володимир Левко побажав Зеновію Мажаку плідної праці на посаді старости Вільховецького старостинського округу.
      На сесії  розглянули заяву депутата міської ради  Андрія Ярославовича Шведа щодо дострокового припинення депутатських повноважень  у зв'язку із змінами у законодавстві. Депутати міської ради також затвердили  Програму фінансової підтримки Збройним Силам України та іншим військовим формуванням на 2023 рік, Програму фінансової підтримки міських комунальних підприємств Жидачівської міської ради та здійснення  внесків до їх статутного капіталу на 2023-2025 роки, внесли зміни до Програми забезпечення пожежної безпеки території Жидачівської міської територіальної громади на 2023 рік та затвердили ряд інших програм, а також розглянули містобудівні, земельні та ряд інших питань.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису
            
     

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень