Інформація про підсумки проведення електронних торгів

Дата: 29.08.2023 12:26

Інформація про підсумки проведення електронних торгів з продажу приміщення у м. Жидачеві (вул. І. Мазепи,28), площею 40,9 кв. м, яке належить до комунальної власності Жидачівської міської територіальної громади

Жидачівською міською радою (відділ комунального майна та житлово-комунального господарства) через оператора електронного майданчика ТзОВ "Смарттендер" проведено електронні торги з продажу приміщення у м. Жидачеві (вул. І. Мазепи,28), площею 40,9 кв. м, яке належить до комунальної власності Жидачівської міської територіальної громади.
      В електронних торгах взяли участь 8 учасників. Стартова ціна, яка була визначена незалежним оцінювачем, становила 180 200 гривень. Переможець електронних торгів запропонував 851 000 гривень. Проводиться процедура підписання протоколу електронних торгів та укладення договору купівлі-продажу з їх переможцем.