БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД "УКРАЇНСЬКЕ СОНЦЕ ЗІЙШЛО"

Дата: 28.08.2023 09:57

27 серпня, в рамках відзначення Дня Незалежності України, у Жидачівському міському будинку культури "Удеч" відбувся благодійний захід "Українське сонце зійшло".
       Благодійний захід розпочали спільним виконанням Гімну України. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих захисників Незалежності України. Благодійний концерт розпочали зворушливою музично-хореографічною композицією "Українське сонце зійшло". Мистецькі колективи та виконавці представили яскраву та змістовну художньо-мистецьку програму. До Дня Незалежності України також представили тематичні виставкові експозиції. Зібрані кошти під час ппроведення благодійного заходу буде передано на підтримку Збройних Сил України.