Інформація про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Дата: 22.08.2023 15:07

Інформація про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

22 серпня 2023 року об 11.00 год. в залі засідань міської ради відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, зокрема суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, площею 1,6302га, кадастровий номер 4621583300:01:000:0043, що розміщена за адресою: Львівська область, Стрийський район, Жидачівська міська рада, (колишня Зарічанська сільська рада) код виду цільового призначення земельної ділянки – 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка підлягає продажу відповідно до рішення Жидачівської міської ради     № 2126 від 06.07.2023 р.

У конкурсі взяли участь два учасники, які є суб’єктами оціночної діяльності у сфері оцінки земель: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «»ЕКСПЕРТ-ТУР-ПРОЕКТ» та ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАХІДНА УКРАЇНСЬКА КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ».

Переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, площею 1,6302 га, кадастровий номер 4621583300:01:000:0043, що розміщена за адресою: Львівська область, Стрийський район, Жидачівська міська рада, (колишня Зарічанська сільська рада)  було обрано ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАХІДНА УКРАЇНСЬКА КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ».