У ЖИДАЧІВСЬКОМУ МІСЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ "УДЕЧ" ВІДРЕСТАВРУВАЛИ СТЕЛЮ БАЛКОНУ
У Жидачівському міському Будинку культури "Удеч" відреставрували стелю балкону в глядацькій залі.
Як розповіла директор закладу культури Марія Лесів, гості Будинку культури "Удеч" завжди захоплюються оздобленням глядацької зали. Днями наші будівельники завершили роботи з реставрації стелі балкону, тож її оздоблення знову засяяло красою, як і вся глядацька зала.
Марія Богданівна та колектив міського Будинку культури "Удеч" вдячні нашим будівельникам за якісно проведені реставраційні роботи.
Марія Лесів також з обуренням розповіла про те, що днями зловмисники зламали кілька пластикових крісел біля літньої сцени міського Будинку культури "Удеч". Кажуть, що це були діти, пустощі яких мали такі негативні наслідки. Як не прикро про це говорити, сьогодні ворожі сили своїми терористичними атаками руйнують сотні цивільних об'єктів на українській землі. Невже й ми своїми несвідомими діями допомагатимемо злим ворожим силам руйнувати? Варто все ж усвідомити, що необхідно берегти те, що створено працею людей й може слугувати їм ще довгі роки.