ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 28-ї СЕСІЇ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 18.08.2023 09:47

30 серпня 2023 року об 11.00 год. у приміщенні малого залу засідань    Жидачівської міської ради відбудеться пленарне засідання 28-ї сесії Жидачівської міської ради VIIІ-го скликання 2020-2025 рр.

Порядок денний:

1. Про  внесення  змін   до  рішення   Жидачівської міської ради «Про бюджет Жидачівської міської територіальної громади на 2023 рік» (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

2. Про затвердження Статуту Жидачівської міської   територіальної  громади (доповідач –– секретар міської ради В. Янклевич)

3. Про  розгляд заяви  депутата   Жидачівської міської ради Шведа А. Я. щодо дострокового припинення  депутатських  повноважень (доповідач –– секретар міської ради В. Янклевич)

4. Про внесення змін до Порядку проведення  громадського обговорення   (громадських   слухань,  зборів   громадян, інших форм консультації з громадськістю) кандидатури старости у Жидачівській міській територіальній громаді, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 06.07.2023р. №2043 (доповідач –– в.о. начальника юридичного відділу А. Андрушків)

5. Про внесення змін до рішення Жидачівської міської ради від 15.12.2022р. №1685 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату та виконавчих органів  Жидачівської міської  ради»  (доповідач –– в.о. начальника юридичного відділу А. Андрушків)

6. Про   внесення   змін   до  Програми забезпечення  пожежної  безпеки території Жидачівської міської територіальної громади на 2023 рік  (доповідач –– начальник відділу економічного  розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

7. Про затвердження Програми фінансової підтримки Збройним Силам України та іншим військовим формуванням на 2023 рік (доповідач –– начальник відділу економічного  розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

8. Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного стану Управління Державної казначейської служби України у Жидачівському районі Львівської  області на 2023 рік (доповідач –– начальник відділу економічного  розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

9. Про затвердження Програми фінансової підтримки  міських   комунальних    підприємств Жидачівської міської ради та здійснення внесків до   їх   статутного  капіталу  на  2023 - 2025  роки (доповідач –– начальник відділу економічного  розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

10. Про прийняття в комунальну власність Жидачівської міської    територіальної громади майна, отриманого в рамках Програми Розвитку ООН в Україні та Представництва в Україні Міжнародної організації з міграції (доповідач –– начальник відділу економічного  розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

11. Про затвердження проекту детального плану  території  за  межами с. Заріччя (ФГ «Межиріччя») (доповідач – начальник відділу архітектури та містобудування – головний архітектор Л. Людкевич)