ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 18.08.2023 09:25

17 серпня під головуванням Жидачівського міського голови Володимира Левка відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради.
    На засіданні виконавчого комітету затвердили Положення про пожежно-рятувальний підрозділ для забезпечення добровільної пожежної охорони Жидачівської територіальної громади.  Внесено зміни до складу Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України, затвердженого рішенням виконавчого комітету Жидачівської міської ради від 31.05.2023 року №146. Також внесено зміни до показників бюджету Жидачівської міської територіальної громади на 2023 рік.
   Учасники засідання внесли зміни до складу опікунської ради при виконавчому комітеті Жидачівської міської ради, затвердили зведені кошторисисні розрахунки вартості об'єктів будівництва, розглянули містобудівні питання, а також ухвалили рішення, які стосуються соціально-правового захисту дітей та соціального захисту мешканців громади.