УЧАСТЬ У НАРАДІ ІЗ КЕРІВНИКАМИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ГРОМАДИ

Дата: 16.08.2023 16:14

16 серпня Жидачівський міський голова Володимир Левко взяв участь у нараді із керівниками закладів освіти Жидачівської громади, яка відбулася на базі Жидачівського закладу загальної середньої освіти №2.
     Нараду розпочали із ознайомлення її учасників із тією роботою, яку проведено керівництвом та колективом цього освітнього закладу в процесі підготовки до нового навчального року. В школі, відповідно до вимог, створено всі умови для укриття дітей та колективу установи на випадок "Повітряної тривоги".
    Начальник відділу освіти Юрій Гурський проінформував про стан готовності укриттів у школах та в закладах дошкільної освіти громади. Конкретно розглянуто питання виконання заходів освітніми закладами по підготовці до опалювального сезону, а також інші питання.
   Зазначимо також, що напередодні міський голова побував у закладах освіти громади та ознайомився із ходом їх підготовки до нового навчального року.