У ЖИДАЧІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ МОЛОДІ

Дата: 12.08.2023 11:30

12 серпня в Україні відзначають День молоді. Цього дня у Жидачівській громаді організували низку заходів. Відзначення Дня молоді у Жидачеві, на спортивному майданчику ДЮСШ, вже о 10 год. розпочали турніром з волейболу, в якому беруть участь 8 змішаних команд. Спортивні змагання розпочали спільним виконанням Гімну України. Начальник відділу молодіжної політики та спорту Жидачівської міської ради Андрій Ружак, відкриваючи молодіжний турнір, звернувся до його учасників із проханням вшанувати хвилиною мовчання пам'ять про усіх полеглих захисників України.
     В рамках відзначення Дня молоді 12 серпня на спортивному майданчику Жидачівського закладу загальної середньої освіти №2 також о 15 год. відбудеться турнір з баскетболу. О 18 год. у міському парку,  біля Галицької здоби, організують виставку художніх робіт молоді, о 19 год. - "Відкритий мікрофон", а о 21 год. - перегляд фільму на літній сцені міського Будинку культури "Удеч".