12 СЕРПНЯ - ДЕНЬ МОЛОДІ

Дата: 11.08.2023 14:34

Молодість – це, коли весь неймовірний світ у твоїх руках, багато можливостей і сил, мрій і часу для їх здійснення. Тож необхідно сміливо, без сумнівів і зволікань йти до своєї найбільшої, найзаповітнішої мрії, адже молодість – фундамент для серйозного, складного життя.
       Ми вдячні представникам  молоді громади, які сьогодні захищають Україну від російської агресії. Будемо завжди пам’ятати про  наших молодих Героїв, які віддали своє життя у важких боях за рідну землю.
      Ми пишаємося здобутками нашої молоді на загальноукраїнському та міжнародному рівні. Це і наші молоді чемпіони Європи та світу з важкої атлетики, футболісти, талановита молодь.
      Бажаю нашій молоді, насамперед, мирного неба над Україною, сил та енергії будувати життя так, як Ви про це мріяли ще у дитинстві. А ще - надійних друзів, життєвого позитиву та креативних ідей, наполегливості у здобутті знань та умінь, які стануть доброю основою для досягнення життєвого успіху. Бажаю добра і щастя, віри в щасливе майбутнє України!
       З Днем молоді!

Жидачівський міський голова                Володимир ЛЕВКО